.Publiczne Gimnazjum w Bodzanowie.

programy edukacyjne, koła zainteresowań, gazetka, konkursy,wycieczki

OVERVIEW

This website gimnazjumbodzanow.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have audited eighteen pages within the domain gimnazjumbodzanow.pl and found zero websites referring to gimnazjumbodzanow.pl. We have detected one public communication platforms owned by gimnazjumbodzanow.pl.

GIMNAZJUMBODZANOW.PL RANKINGS

This website gimnazjumbodzanow.pl has seen diverging quantities of traffic all round the year.
Traffic for gimnazjumbodzanow.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjumbodzanow.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjumbodzanow.pl

WHAT DOES GIMNAZJUMBODZANOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjumbodzanow.pl Mobile Screenshot of gimnazjumbodzanow.pl Tablet Screenshot of gimnazjumbodzanow.pl

GIMNAZJUMBODZANOW.PL HOST

I observed that the main page on gimnazjumbodzanow.pl took two thousand seven hundred and sixty-three milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider gimnazjumbodzanow.pl not secure.
193.143.77.28

SERVER OPERATING SYSTEM

I identified that this website is weilding the Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/1.0.1e-fips mod_bwlimited/1.4 mod_fcgid/2.3.9 operating system.

.Publiczne Gimnazjum w Bodzanowie.

programy edukacyjne, koła zainteresowań, gazetka, konkursy,wycieczki

CONTENT

This website gimnazjumbodzanow.pl had the following on the web site, "Im POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE." Our analyzers analyzed that the webpage said " Ul Wyszogrodzka 3, 09-470 Bodzanów; email." The Website also stated " Po raz kolejny wolontariusze naszego gimnazjum wzięli udział w akcji Świąteczna zbiórka żywności, zorganizowanej przez GOPS i Centrum Wolontariatu w Bodzanowie. Uczniowie pracowali tym razem tylko jeden dzień 17 marca w sobotę. uczniowie naszego gimnazjum zorganizowali przedstawienie z okazji Dnia Kobiet o. Charakterze humorystycznym połączone z musicalem. 9 lutego 2018 roku uczniowie klasy III."

OTHER DOMAINS

Gimnazjum Bojanowo

Mistrzostwa Gimnazjum - piłka nożna. Turniej Wiedzy o Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wycieczka do Zgorzelca i Gorlitz. Woda to życie - konkurs. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. Występy z okazji rocznicy odzyskania niepodległości.

Obóz językowy dla młodzieży - trener personalny kurs w Krakowie

Zostawić w domu czy posłać do placówki? Dobre przedszkole Kraków Bieżanów. Nie każde dziecko uczęszcza do żłobka czy przedszkola i, rzecz jasna, nie ma takiego obowiązku. Różne są przyczyny takiego stanu rzeczy.

Gimnazjum w Budzowie - strona głowna

To jedna z najważniejszych w życiu decyzji. Można ją w dorosłym wieku zmieniać lub modyfikować, jednak ten pierwszy, kluczowy wybór kierunku następuje w gimnazjum lub szkole podstawowej. Oznacza to, że decyzja musi nastąpić w oparciu o wyobrażenia ucznia o danym zawodzie, a nie o jego doświadczenia. W celu przybliżenia uczniom tego jeszcze abstrakcyjnego dla nich obszaru, samorząd Województwa Małopolskiego organizuje Festiwal Zawodów. Dlaczego jest taka ważna? Które gościły.

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Budzyniu

Szkolny zestaw programów nauczania - rok szk. Ciekawe strony, linki, materiały. Tel 067 284 38 59. Fax 067 284 45 90. Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7. Gimnazjum w Budzyniu zaprasza -.

Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Burzeninie

Aktualne warunki meteorologiczne dla Burzenina. Nauka jest jak niezmierne morze . Przydział klas na rozpoczęcie roku. WAŻNA INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLAS II.